avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi

YETENEK TARAMASINA START VERİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalan protokol çerçevesinde toplumda spor yapma kültürünün yerleştirilmesi, sporun geniş kitlelere yaygınlaştırılması için Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi uygulanmaya başladı.
Bu haber 2018-05-09 20:48:14 eklenmiş ve 308 kez görüntülenmiştir.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde 8 Haziran’da tamamlanacak olan projede, il merkezi ve ilçelerdeki okullarda eğitim gören 3.sınıf öğrencilerinden toplam 4.509 çocuk yetenek taramasından geçecek. yetenek taramasından geçecek. 

 

Şehir spor salonunda yapılan yetenek taraması projesine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal ARIKAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN’ in katılımıyla start verildi. 

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan proje ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Yetenekli öğrencileri belirlemek amacıyla Şehir Spor Salonunda kurulan parkurda elektronik cihazlar ile alanında uzman beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörlerimiz tarafından ölçümler yapılıp, ölçüm sonuçları bilim kurulu tarafından değerlendirilmeye alınarak değerlendirme sonucunda yetenekli öğrencilere temel spor eğitimleri verilecektir.

 

 Yetenekli olan öğrencilerin tespit edilip İlimizi ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek üst düzey sporcular yetiştirileceğini belirten Arıkan, Proje uygulamasında büyük katkıları ve desteği olan İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN, Proje Yürütme kurulunda görev alan beden eğitimi öğretmenleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenör ve personeline teşekkürlerini iletti.


ETİKETLER : YETENEK TARAMASINA START VERİLDİ
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi
© Copyright 2018 Bingöl Haber Ajans12 Gazetes Bingöl Haber Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ajans12 Gazetesi Bingöl Haber bingöl reklam
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
BİNGÖL HABERİ