Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi

HÜDAPAR MİLLETVEKİLİ ADAYI TASALI'DAN BİNGÖL’E TEŞEKKÜR

Bingöl HÜDAPAR 1. Sıra Milletvekili adayı Hamdullah Tasalı; ‘24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekilleri seçim sonuçlarının Bingöl’ümüz için için hayırlı olmasını diliyor ve halkımızın Bingöl’ü temsilen Meclise gönderdiği üç Milletvekillini de tebrik ediyoruz. Tüm Bingöl’lü hemşerilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.’ Diyerek Bingöllü vatandaşlara teşekkür etti.
Bu haber 2018-06-26 18:18:53 eklenmiş ve 617 kez görüntülenmiştir.

 

Tasalı Mesajında; ‘Öncelikle 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekilleri seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni eder. Seçim sonuçlarının özlem duyduğumuz huzura, barışa, kardeşliğe ve adaletin tesisine vesile olmasını yüce Allah’tan diliyoruz.

Hiç şüphesiz ilimizde seçimlerin olaysız, sükûnet ve nezaket içerisinde geçmesi hepimizi memnun etmiştir.

Son yılların en sakin ve en huzurlu seçimini geride bıraktık. Bundan dolayı BİNGÖL’ü tüm hemşerilerimizi tebrik ediyoruz.

İnsanı ve adaleti merkeze alan halka hizmet anlayışımız ve yapıcı muhalefetimiz bundan sonrada devam edecektir.

Hiç şüphesiz bu seçimlerde de halkımızın bize olan güveni ve teveccühü artmıştır. Bu güven ve teveccühe layık olmak için siyasal alanda mücadele etmeye devam edeceğiz. Yapıcı muhalefet

Tüm olumsuz şartlara rağmen kıt ve helal imkânlarla bir seçim kampanyası yaptık. Hamdolsun başarılı olduk. Hiç şüphesiz bu başarıda tüm üyelerimizin payı çok büyüktür. Maddi ve manevi desteklerini seferber eden genç, yaşlı, bayan ve erkek tüm arkadaşlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyoruz.  HÜDA PAR, gün geçtikçe halkımızın destekleriyle daha çok büyüyüp umut vadedecektir.

24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekilleri seçim sonuçlarının Bingöl’ümüz için için hayırlı olmasını diliyor ve halkımızın Bingöl’ü temsilen Meclise gönderdiği üç Milletvekillini de tebrik ediyoruz. Tüm Bingöl’lü hemşerilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.’ İfadelerini kullandı.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi
© Copyright 2019 Bingöl Haber Ajans12 Gazetes Bingöl Haber Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ajans12 Gazetesi Bingöl Haber bingöl reklam
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
BİNGÖL HABERİ