Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi

‘‘KAMU ZARARI VAR’’

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Arif Baynal Kültür Caddesi üzerinde yapılan üst geçit işinde belediyenin kamu zararına uğratıldığını söyledi.
Bu haber 2018-07-02 18:22:03 eklenmiş ve 1458 kez görüntülenmiştir.

 

Bingöl Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Arif Baynal Kültür Caddesi üzerinde yapılan üst geçit işinde belediyenin kamu zararına uğratıldığını söyledi. Baynal, Abdullah Bazencir köprüsünü alan firmanın Kültür Caddesinde üst geçit yapmayı ve müsyan bölgesinde yol onarım çalışması yapmayı taahhüt ettiğini belirterek, bu taahhütler karşılığında işin kırımsız bir şekilde firmaya verildiğini ve belediye meclisinin de bu yönde bilgilendirildiğini söyledi.

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Arif Baynal, ‘‘ Aşağı çarşı köprüsü adrese teslim verildi. Bazı taahhütlerde bulundu yüklenici firma, liselerin olduğu bölgede üst geçit yapacaktı, yapmadı. Bir yol yapacaktı yapmadı. Burada kamu zararı ve bunun hesabı sorulmalıdır. Demek ki bu para idare ile firma arasında bölüşülmüş. Başkan gelip hesap versin burada dedi.’’ Meclis toplantısına Başkanlık yapan Başkan Vekili Halim Sugü ise, ‘‘ yanlış varsa hesap versin’’ şeklinde Baynal’ın sözlerine karşılık verdi.


ETİKETLER : KAMU ZARARI VAR Bingöl Bingöl haber Bingöl haberi Bingöl haberleri Bingöl son dakika şok Bingöl Bingöl haber
Diğer BİNGÖL HABERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Bingöl Ajans12 Haber Gazetesi
© Copyright 2019 Bingöl Haber Ajans12 Gazetes Bingöl Haber Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ajans12 Gazetesi Bingöl Haber bingöl reklam
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
BİNGÖL HABERİ